Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok


Repertuar :

 

Idąc za słowami piosenki - " Samba, rumba, disco, cha-cha " nasz repertuar to niesamowity miks wszelkiego rodzaju stylów i gatunków muzyki tanecznej.

 

Staramy się go dopasować tak, ażeby cały czas ze sceny widzieć tylko " Dokoła roztańczony tłum...", czyli dla każdego coś dobrego - począwszy od marsza weselnego, poprzez przeboje typowo biesiadne, popularne disco polo i kultowe szlagiery popowe i rockowe.

 

Niezapominamy również o przebojach zagranicznych, śpiewanych w językach angielskim, francuskim, czy włoskim. Z racji, że obsługujemy również wesela wyznawców Prawosławia, nie jest nam obcy repertuar białoruski, czy ukraiński.

 

Starsi nastolatkowie również nie są niezauważeni i chętnie sie bawią przy walczykach, tangach, skocznych polkach i oberkach, natomiast młodzież bardzo miło wspomni zabawę przy hitach z najnowszych list przebojów radiowych i telewizyjnych.